Τετάρτη, 26 Φεβρουαρίου 2020

Οι «σφυρίχτρες» στα παιχνίδια του τοπικού το Σαββατοκύριακο

Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020 16:30 Γράφτηκε από τον
Ο διαιτητής της ΕΠΣΗ, Μάριος Βισκαδούρος. Ο διαιτητής της ΕΠΣΗ, Μάριος Βισκαδούρος.

Τους διαιτητές των τοπικών πρωταθλημάτων για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο όρισε η Επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ., Ελευθεράκης Σ.
2. ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Φερετζάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε.
3. ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.
4. ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00 Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Σιγανού Γ.
5. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Σφακιανάκης Δ., Δρακωνάκης Ε., Κατσογιάννης Η.
6. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Ζαφείρης Α., Καούρας Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
7. ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Γρηγοράκης Ι.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΙΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 25/01/20 15:00 Τζάμος Δ., Δρακουλάκης Κ., Σταυράκης Γ.
9. ΒΟΝΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε.
10. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 25/01/20 15:00 Δασκαλάκης Ι., Κρασαγάκης Χ., Καούρας Γ.
11. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΗΜΙ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Νικολακάκης Β., Μπλαβάκης Ε., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.
12. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00 Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Θέμελη Π.
13. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΡΟΥΒΑΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Παπαδάκης Φ., Καζόγλου Χ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
14. ΑΣΙΤΕΣ - Ε.Γ.Ο.Η ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00 Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
15. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 26/01/20 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.
16. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Ζιουτος Κ., Μερκουλίδης Ν., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.


Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 Κατσογιάννης Η., Περτσελάκης Γ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.
18. ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 26/01/20 10:00 Συναδινάκης Κ., Σίσκος Τ., Θέμελη Π.
19. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 11:00 Φερετζάκης Ν., Δρακωνάκης Ε., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.
20. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Χριστουλάκης Ε., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
21. ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Συναδινάκης Κ., Σίσκος Τ.
22. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σταυράκης Γ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.


Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Μπαλίδης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
24. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΓΟΗ Σάββατο 25/01/20 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.
25. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Δρακωνάκης Ε., Σίσκος Τ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.
26. ΡΑΥΚΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 25/01/20 15:00 Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
27. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΦΑΜ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 25/01/20 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Καζόγλου Χ., Τζανάκη Μ.
28. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 26/01/20 12:00 Κυριακόπουλος Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.


Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Συναδινάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
30. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΓΑΡΙΠΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Ζιουτος Κ., Ξυπάκης Γ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
31. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 25/01/20 18:30 Καζόγλου Χ., Κλαμπατσέας Χ., Τζανάκη Μ.
32. ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 26/01/20 12:00 Σταυράκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.
33. ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 26/01/20 15:00 Καρατζάς Γ., Δρακάκης Α., Τζανάκη Μ.

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)