Πέμπτη, 09 Απριλίου 2020

Βισκαδούρος στο ντέρμπι της Α1 ΕΠΣΗ - Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στο τοπικό Ηρακλείου

Παρασκευή, 10 Ιανουαρίου 2020 13:49 Γράφτηκε από τον

Ο Μάριος Βισκαδούρος θα "σφυρίξει" το ντέρμπι της 17ης αγωνιστικής της Α1 ΕΠΣΗ στην Ελιά, όπου το Σάββατο ο 3ος της βαθμολογίας Ρωμανός υποδέχεται τον 2ο Αλμυρό.

Δείτε τους διαιτητές σε όλα τα παιχνίδια της ΕΠΣΗ:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Γαρεφαλάκης Ε.
2. ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 Κρασαγάκης Χ., Καούρας Γ., Βισκαδούρος Α.
3. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΑΜΑΣΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 Χαραλαμπάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ.
4. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 Παπαδάκης Φ., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.
5. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΖΑΡΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.
6. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Περτσελάκης Γ., Μάτσας Κ.
7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΓΟΡΤΥΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣΙΤΕΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΣΙΤΩΝ Σάββατο 11/01/20 15:00 Ζαφείρης Α., Κατσογιάννης Η., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΒΟΝΗ ΠΟΑ Σάββατο 11/01/20 15:00 Περτσελάκης Γ., Συναδινάκης Κ., Σίσκος Τ.
10. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΛΙΝΤΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
11. ΡΟΥΒΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 12/01/20 15:00 Μαυρουδής Δ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α.
12. ΑΣΗΜΙ - Ε.Γ.Ο.Η ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Α., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.
13. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 Δασκαλάκης Ι., Κλαμπατσέας Χ., Σίσκος Τ.
14. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 12/01/20 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Ξυπάκης Γ.
15. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Σταυράκης Γ.
16. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 12/01/20 15:00 Βισκαδούρος Μ., Καζόγλου Χ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 11/01/20 15:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.
18. ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 11/01/20 15:00 Ξυπάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Αναστασιάδης Δ.
19. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Θέμελη Π., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
20. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΜΥΡΤΙΑΣ Κυριακή 12/01/20 11:00 Μπλαβάκης Ε., Θέμελη Π., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
21. ΜΟΧΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 Χριστουλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Αναστασιάδης Δ.
22. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 Καρατζάς Γ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ., Τζανάκη Μ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 11/01/20 15:00 Δρακωνάκης Ε., Καζόγλου Χ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.
24. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 Μπαλίδης Α., Κυριακόπουλος Κ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
25. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 11/01/20 15:00 Χριστουλάκης Ε., Σταυράκης Γ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
26. ΔΑΦΝΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Σάββατο 11/01/20 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.
27. ΟΦΑΜ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΕΓΟΗ Σάββατο 11/01/20 15:00 Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδάκης Φ., Τζανάκη Μ.
28. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 11/01/20 18:00 Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΙΝΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 Σαρόγλου Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακάκης Α.
30. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 11/01/20 18:30 Σταυράκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
31. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΓΑΡΙΠΑ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 12/01/20 12:00 Συναδινάκης Κ., Κατσογιάννης Η., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.
32. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 12/01/20 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
33. ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 12/01/20 15:00 Κατσογιάννης Η., Συναδινάκης Κ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΡΟΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΝΕΩΝ