Τετάρτη, 26 Ιουνίου 2019

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ

Παρασκευή, 12 Απριλίου 2019 18:01 Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν το πρωί της Παρασκευής από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ οι διαιτητές που ορίστηκαν να διευθύνουν τις αναμετρήσεις που θα γίνουν αυτό το Σαββατοκύριακο για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές ανα κατηγορία έχουν ως εξής: 

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(30η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 15:00 Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αδαμάκης Α. Θ. 
2. ΠΟΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 13/04/19 17:00 Χαραλαμπάκης Ε., Μάτσας Κ., Ζιουτος Κ. 
3. ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00 Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ., Σιγανού Γ. 
4. ΓΟΡΤΥΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 13/04/19 17:00 Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ. 
5. ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 13/04/19 17:00 Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε. 
6. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00 Σπινάκης Ν., Σαρόγλου Ε., Δρακωνάκης Ε. 
7. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Σάββατο 13/04/19 17:00 Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Καούρας Γ. 
8. ΖΑΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΖΑΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00 Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.

Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΕΚ Κυριακή 14/04/19 17:00 Γρηγοράκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δασκαλάκης Ι. 
10. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 14/04/19 17:00 Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε. 
11. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 14/04/19 17:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η., Σίσκος Τ. 
12. ΑΣΗΜΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 17:00 Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ. 
13. ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 14/04/19 17:00 Μάτσας Κ., Κασαπάκης Α., Ξυπάκης Γ. 
14. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 14/04/19 17:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Ζαχαριά Μ., Θέμελη Π. 
15. ΡΟΥΒΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 14/04/19 17:00 Κώστας Κ., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 13/04/19 17:00 Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Μαυρουδής Ι. 
17. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00 Ψαρράς Κ., Καρατζάς Γ., Κώστας Κ. 
18. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΒΟΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:30 Μπαλίδης Α., Σαμιωτάκης Ε., Χριστουλάκης Ε. 
19. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μισάι Δ., Κλαμπατσέας Χ. 
20. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 14/04/19 15:00 Περτσελάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Φαρσάρης Ε. 
21. ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΟΧΟΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 14/04/19 17:00 Κυριακόπουλος Κ., Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΣΙΤΕΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 17:30 Μαυραντωνάκης Ι., Μισάι Δ., Χανιωτάκης Χ.

Γ΄ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 14/04/19 10:30 Ζιουτος Κ., Καούρας Γ., Σίσκος Τ. 
24. ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΒΙΑΝΝΟΥ Κυριακή 14/04/19 12:00 Μπεκιράκης Ι., Σιγανού Γ., Τσαμπουράκης Γ. 
25. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 14/04/19 12:00 Αδαμάκης Α. Θ., Σαρόγλου Ε., Κλαμπατσέας Χ. 
26. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 14/04/19 12:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζαφείρης Α., Ψαρράς Κ. 
27. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 14/04/19 12:00 Σαμιωτάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Μπαλίδης Α. 
28. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΡΟΔΙΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 14/04/19 17:30 Χριστουλάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Μπατζακάκη Β.

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)