Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Κρασαγάκης στο ντέρμπι ΠΑΝΟΜ - ΠΑΟΚ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΗ

Παρασκευή, 08 Νοεμβρίου 2019 14:43 Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου (9&10/11/2019) στα τοπικά γήπεδα του Ηρακλείου!

Από τα ματς που ξεχωρίζουν στην Α1 ΕΠΣΗ είναι το ματς του Σαββάτου στα Μάλια, όπου ο ΠΑΝΟΜ υποδέχεται τον ΠΑΟΚρουσώνα (οι δυο ομάδες ισοβαθμούν στην 4η θέση), με τον κ. Κρασαγάκη να είναι αυτός που θα σφυρίξει την έναρξη της αναμέτρησης, ενώ βοηθοί του θα είναι οι Γαρεφαλάκης και Βισκαδούρος!

Δείτε αναλυτικά:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Το Χαμόγελο Του Παιδιού"
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Δρακουλάκης Κ.
2. ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00 Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Ε., Βισκαδούρος Α.
3. ΓΟΡΤΥΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 10/11/19 15:00 Ζαφείρης Α., Καούρας Γ., Δρακουλάκης Κ.
4. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ.
5. ΡΩΜΑΝΟΣ - ΖΑΡΟΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 Κώστας Κ., Καρατζάς Γ., Δρακωνάκης Ε.
6. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Χναράκης Δ.
7. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΕΚ Κυριακή 10/11/19 15:00 Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ξυπάκης Γ.

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ζιουτος Κ., Θέμελη Π.
9. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00 Δασκαλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η.
10. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΟΑ Σάββατο 09/11/19 15:00 Φερετζάκης Ν., Βισκαδούρος Μ., Σταυράκης Γ.
11. ΑΣΙΤΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΣΙΤΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00 Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.
12. ΛΙΝΤΟ - ΑΣΗΜΙ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 09/11/19 15:00 Πατεμτζής Γ., Σιγανού Γ., Καζόγλου Χ.
13. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΙΑΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 10/11/19 15:00 Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.
14. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - Ε.Γ.Ο.Η ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 Σφακιανάκης Δ., Σιγανού Γ., Βισκαδούρος Α.
15. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 10/11/19 15:00 Παπαδάκης Φ., Μπαλίδης Α., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
16. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 Ζιουτος Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΛΠΙΔΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 09/11/19 15:00 Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.
18. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 09/11/19 15:00 Καρατζάς Γ., Κώστας Κ., Μπαλίδης Α.
19. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΜΥΡΤΙΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.
20. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΜΟΧΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 Αδαμάκης Α. Θ., Συναδινάκης Κ., Τζανάκη Μ.
21. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 10/11/19 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Θέμελη Π., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.
22. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 10/11/19 18:00 Ξυπάκης Γ., Συναδινάκης Κ., Δρακάκης Α.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΡΑΥΚΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 09/11/19 15:00 Δασκαλάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Δρακάκης Α.
24. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 09/11/19 18:30 Μπαλίδης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.
25. ΟΦΑΜ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΕΓΟΗ Κυριακή 10/11/19 11:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Αναστασιάδης Δ.
26. ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 10/11/19 12:00 Μπαλίδης Α., Παπαδάκης Φ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
27. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 10/11/19 15:00 Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
28. ΔΑΦΝΕΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 10/11/19 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κέφης (ΜΑΘ) Δ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.

Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00 Χριστουλάκης Ε., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.
30. ΙΝΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00 Χναράκης Δ., Συναδινάκης Κ., Τζανάκη Μ.
31. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 09/11/19 16:00 Κλαμπατσέας Χ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ., Αναστασιάδης Δ.
32. ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΡΟΔΙΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 10/11/19 11:00
33. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΛΙΝΤΟ Κυριακή 10/11/19 13:30

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Χάρης Σκανδάλης

Τελευταία άρθρα από τον/την Χάρης Σκανδάλης

Σχετικά Άρθρα