Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2020

Οι σφυρίχτρες του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ

Παρασκευή, 25 Οκτωβρίου 2019 15:25 Γράφτηκε από τον

Έγιναν γνωστοί οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (26 και 27/10) στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Ο Γ. Μαυραντωνάκης θα "σφυρίξει" το μεγάλο ντέρμπι του Μαλεβιζίου ανάμεσα σε Αλμυρό και ΠΑΟ Κρουσώνα, ενώ στην μάχη πρωτοπόρων της Α2 ΕΠΣΗ Χερσόνησος - Δίας, άρχοντας της αναμέτρησης θα είναι ο Σφακιανάκης Δ.

Πιο αναλυτικά:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Το Χαμόγελο Του Παιδιού"
(7η αγωνιστική)

1. ΜΟΙΡΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σάββατο 26/10/19 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α.
2. ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.
3. ΖΑΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.
4. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΟΡΤΥΣ ΑΕΚ Κυριακή 27/10/19 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Καούρας Γ.
5. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00 Ζαφείρης Α., Μπαλίδης Α., Χναράκης Δ.
6. ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 27/10/19 15:00 Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Α., Δρακωνάκης Ε.
7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σιγανού Γ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ

(7η αγωνιστική)

8. ΑΣΗΜΙ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Σάββατο 26/10/19 15:00 Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.
9. ΛΙΝΤΟ - ΡΟΥΒΑΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 26/10/19 15:00 Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Ε.
10. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΑ Σάββατο 26/10/19 18:00 Ξυπάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Καρατζάς Γ.
11. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΒΟΝΗ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 27/10/19 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Γενετζάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ.
12. ΑΣΙΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 27/10/19 15:00 Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ., Κανταρτζόγλου Δ.
13. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00 Παπαδάκης Φ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κέφης Δ. (.
14. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 27/10/19 15:00 Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Σταυράκης Γ.
15. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΙΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00 Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Μ., Θέμελη Π.
16. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.Η ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 27/10/19 15:00 Γρηγοράκης Ι., Καζόγλου Χ., Κλαμπατσέας Χ.


Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

17. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣ ΑΕΚ Σάββατο 26/10/19 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ., Αξιώτης Ε.
18. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 26/10/19 15:00 Αδαμάκης Α. Θ., Ελευθεράκης Σ., Γαλενιανός Α.
19. ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΕΓΟΗ Σάββατο 26/10/19 16:00 Μπαλίδης Α., Μπλαβάκης Ε., Ζουρμπάκης Α.
20. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 27/10/19 11:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Ρεμεδιάκης Γ.
21. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΑ Κυριακή 27/10/19 15:00 Αναβλήθηκε
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 27/10/19 18:30 Μπαλίδης Α., Ζαφείρης Α., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.


Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)



23. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Σάββατο 26/10/19 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Σ.
24. ΔΑΦΝΕΣ - ΡΑΥΚΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Σάββατο 26/10/19 15:00 Βισκαδούρος Μ., Καζόγλου Χ., Καταχανάκης Η. (.
25. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 26/10/19 17:30 Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Σκρεπέτος Σ.
26. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 27/10/19 11:00 Κυριακόπουλος Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Γενετζάκης Ε.
27. ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 27/10/19 11:00 Χριστουλάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Σταυράκης Γ.
28. ΟΦΑΜ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΓΟΗ Κυριακή 27/10/19 15:00 Αναβλήθηκε


Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(4η αγωνιστική)

29. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 26/10/19 15:00 Περτσελάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Μπατζακάκη Β.
30. ΓΑΡΙΠΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΓΑΡΙΠΑΣ Σάββατο 26/10/19 16:00 Κλαμπατσέας Χ., Σιγανού Γ., Μασέλη Φ.
31. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 27/10/19 11:00 Κλαμπατσέας Χ., Γρηγοράκης Ι., Σκρεπέτος Σ.
32. ΙΝΙ - ΡΟΔΙΑ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 27/10/19 11:00 Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ.
33. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 27/10/19 12:00 Αναβλήθηκε
34. ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΒΙΑΝΝΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)