Τρίτη, 20 Οκτωβρίου 2020

Οι διαιτητές που σφυρίζουν τις κρητικές ομάδες στο Κύπελλο Ελλάδος

Παρασκευή, 25 Οκτωβρίου 2019 11:03 Γράφτηκε από τον

Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις που θα γίνουν από τις 29 μέχρι και τις 31 Οκτωβρίου για το Κύπελλο Ελλάδος έκανε γνωστούς η ΚΕΔ/ΕΠΟ. 

Στο ματς της Καβάλας με τον ΟΦΗ που θα γίνει την Τετάρτη 30 Οκτωβρίου διαιτητής θα είναι ο Καραντώνης από την Ημαθία, στην αναμέτρηση του Πλατανιά με τον Αστέρα Τρίπολης που θα διεξαχθεί την Πέμπτη 31 Οκτωβρίου θα σφυρίξει ο Τσαμούρης από τον Πειραιά, ενώ το ματς των Τρικάλων με τον Εργοτέλη που θα γίνει την ίδια ημέρα στις 7.30 μ.μ θα το διευθήνει ο Δραγούσης από το Κιλκίς. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές για τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος: 

Τρίτη (29/10)

15:00 Απόλλων Λάρισας – Ξάνθη

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Μπαλτάς (Αχαΐας), Κόλλιας (Ηπείρου)

4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

17:15 Πανσερραϊκός – Βόλος

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Βασιλόπουλος (Έβρου)

4ος: Σιδηρόπουλος (Έβρου)

19:30 ΠΑΣ Γιάννινα – Βέροια

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Αναστασιάδης (Σερρών)

4ος: Μαυρίδης (Πέλλας)

Τετάρτη (30/10)

15:00 Ολυμπιακός Βόλου – Πανιώνιος

Διαιτητής: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Καλαμπόκης (Αιτ/νίας)

4ος: Ματσούκας (Αιτ/νίας)

15:00 Καλαμάτα – ΑΕΛ

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

4ος: Πανυτσίδης (Κοζάνης)

17:15 Καβάλα – ΟΦΗ

Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Χριστακόγλου (Χαλκιδικής), Καλύβας (Φθιώτιδας)

4ος: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

19:30 Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Καρσιώτης (Κορινθίας), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος: Ρούσσος (Κορινθίας)

Πέμπτη (31/10)

15:00 Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Ζήρδας (Αθηνών)

4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

15:00 Ιάλυσος – Παναιτωλικός

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας), Αϊναλής (Μακεδονίας)

4ος: Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου)

17:15 Αιολικός – Λαμία

Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Κουκουλάς (Λέσβου)

19:30 Τρίκαλα – Εργοτέλης

Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Κωτούλας (Κιλκίς), Τσακίρης (Δράμας)

4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Search

Prisma Sport