Τετάρτη, 26 Φεβρουαρίου 2020

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου

Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020 09:05 Γράφτηκε από τον

Πλούσια αθλητική δράση περιλαμβάνει το μενού των τηλεοπτικών μεταδόσεων του Σαββάτου. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ημέρας: 

10:15 

Τένις: Αυστραλιανό Όπεν
6η ημέρα
Eurosport 1

10:30
WRC: Μόντε Κάρλο
SS9 St. Leger Melezes - La Batie Neuve 1
Cosmote Sport 5

11:30
Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ - Ολυμπιακός
Σούπερ Λίγκα 1 Κ19
novasports.gr

11:55
WRC: Μόντε Κάρλο
SS10 La Breole - Selonnet 1
Cosmote Sport 5

14:00
Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

14:30
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Χορός στον πάγο - Ελεύθερο
ΕΡΤ Play5

15:00
Ποδόσφαιρο: Βέροια - Καβάλα
Football League
ΕΡΤ3

15:00
WRC: Μόντε Κάρλο
SS11 St. Leger Melezes - La Batie Neuve 2
Cosmote Sport 5

15:30
Μπάσκετ: Κολοσσός Ρόδου - Προμηθέας
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play2

15:30
Μπάσκετ: Ήφαιστος Λήμνου - Λαύριο
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play3

15:30
Μπάσκετ: Ηρακλής - Λάρισα
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play4

16:00
Ποδόσφαιρο: ΣΠΑΛ - Μπολόνια
Σέριε Α
Novasports 1

16:00
Σνούκερ: European Masters
Ημιτελικός
Eurosport 2

16:00
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Χορός στον πάγο
ΕΡΤ2

16:25
WRC: Μόντε Κάρλο
SS12 La Breole - Selonnet 2
Cosmote Sport 5

16:30
Ποδόσφαιρο: Φράιμπουργκ - Πάντερμπορν
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8

16:30
Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Λειψία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3

16:30
Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ - Χέρτα Βερολίνου
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 7

16:30
Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ - Μάιντς
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 6

16:30
Ποδόσφαιρο: Ουνιόν Βερολίνου - Άουγκσμπουργκ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 9

17:00
Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον - Τότεναμ
Κύπελλο Αγγλίας
ONE Channel

17:00
Ποδόσφαιρο: Βαλένθια - Μπαρτσελόνα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

17:45
Μπάσκετ: Περιστέρι - ΑΕΚ
A1 Aνδρών
ΕΡΤ Sports

18:30
Ποδόσφαιρο: Μαρσέιγ - Ανζέ
Λιγκ 1
Novasports 3

19:00
Ποδόσφαιρο: Φιορεντίνα - Τζένοα
Σέριε Α
Novasports 1

19:30
Ποδόσφαιρο: Αλαβές - Βιγιαρεάλ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

19:30
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Ελεύθερο πρόγραμμα Γυναικών
ΕΡΤ Play1

19:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου - Σάλκε
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 1

19:30
Ποδόσφαιρο: ΑΕΛ - Παναθηναϊκός
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 2

19:30
Ποδόσφαιρο: Χαλ - Τσέλσι
Κύπελλο Αγγλίας
ONE Channel

20:00
Πόλο: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών
Τελικός
ΕΡΤ Sports

20:45
Ποδόσφαιρο: Χέρακλες - Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 3

20:55
Σνούκερ: European Masters
Ημιτελικός
Eurosport 1

21:00
Ποδόσφαιρο: Μονακό - Στρασμπούρ
Λιγκ 1
Novasports 4

21:30
Βόλεϊ: Κάζαλματζορε - Ιμόκο Κονελιάνο
Σέριε Α Γυναικών
Cosmote Sport 9

21:30
Μπάσκετ: Μπανταλόνα - Σαραγόσα
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 6

21:45
Ποδόσφαιρο: Τορίνο - Αταλάντα
Σέριε Α
Novasports 1

22:00
Ποδόσφαιρο: Σεβίλλη - Γρανάδα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

23:30
Ποδηλασία Πίστας: Six Day
Γερμανία
Eurosport 2

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ