Κυριακή, 23 Φεβρουαρίου 2020

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου

Σάββατο, 18 Ιανουαρίου 2020 12:30 Γράφτηκε από τον

Πλούσια δράση από πολλά σπορ περιλαμβάνει το μενού των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων του Σαββάτου. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ημέρας: 

09:25
Τένις: ΑΤΡ World Tour
Τελικός
Eurosport 1

13:00
Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Άρης
Σούπερ Λίγκα 1 Κ19
novasports.gr

14:00
Πόλο: Γαλλία - Ελλάδα
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών
ΕΡΤ Sports

14:00
Ποδόσφαιρο: Λεβάντε - Αλαβές
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

14:30
Ποδόσφαιρο: ΚΠΡ - Λιντς
Τσάμπιονσιπ
Novasports 1

14:30
Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ - Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

15:00
Ποδόσφαιρο: Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ιωνικός
Football League
ΕΡΤ3

15:00
Σνούκερ: Masters
Λονδίνο
Eurosport 2

15:30
Μπάσκετ: Ρέθυμνο - Ηρακλής
A1 Ανδρών
ΕΡΤ Play4

15:45
Μπάσκετ: Άρης - Λάρισα
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play1

15:45

Μπάσκετ: ΠΑΟΚ - Ιωνικός
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play2

15:45
Μπάσκετ: Λαύριο - Κολοσσός Ρόδου
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play3

16:00
Ποδόσφαιρο: Λάτσιο - Σαμπντόρια
Σέριε Α
Novasports 2

16:30
Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 6

16:30
Ποδόσφαιρο: Μάιντς - Φράιμπουργκ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 7

16:30
Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ - Μπορούσια Ντόρτμουντ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 5

16:30
Ποδόσφαιρο: Κολονία - Βόλφσμπουργκ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 9

16:30
Ποδόσφαιρο: Φορτούνα Ντίσελντορφ - Βέρντερ Βρέμης
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8

17:00
Ποδόσφαιρο: Μπέρμιγχαμ - Κάρντιφ
Τσάμπιονσιπ
Novasports 1

17:00
Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 2

17:00
Μπάσκετ: ΑΕΚ - Ήφαιστος Λήμνου
Α1 Ανδρών
Cosmote Sport 4

17:00 

Χάντμπολ: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ3

17:00
Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης - Σεβίλλη
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 3

17:45
Μπάσκετ: Πανιώνιος - Περιστέρι
A1 Ανδρών
ΕΡΤ Sports

18:30
Βόλεϊ: Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ3

19:00
Ποδόσφαιρο: Σασουόλο - Τορίνο
Σέριε Α
Novasports 2

19:30
Ποδόσφαιρο: Νιούκαστλ - Τσέλσι
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

19:30
Ποδόσφαιρο: Λειψία - Ουνιόν Βερολίνου
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3

19:30
Ποδόσφαιρο: Πανιώνιος - ΟΦΗ
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1

19:30
Ποδόσφαιρο: Οσασούνα - Βαγιαδολίδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

20:00
Ποδόσφαιρο: Παναιτωλικός - Λαμία
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports

20:45
Σνούκερ: Masters
Λονδίνο
Eurosport 2

21:00
Φόρμουλα Ε: Χιλή
3ος γύρος
Eurosport 1

21:30
Μπάσκετ: Μπέτις - Μάλαγα
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 8

21:30
Βόλεϊ: Μπρέσια - Νοβάρα
Σέριε Α Γυναικών
Cosmote Sport 9

21:45
Ποδόσφαιρο: Νάπολι - Φιορεντίνα
Σέριε Α
Novasports 2

21:45
Ποδόσφαιρο: Άλκμααρ - Βίλεμ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 3

21:55
Ποδόσφαιρο: Ναντ - Λυών
Λιγκ 1
Novasports 1

22:00
Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ - Ατλέτικο Μαδρίτης
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

22:30
Μπάσκετ: Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Λος Άντζελες Κλίπερς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ