Τρίτη, 25 Φεβρουαρίου 2020

Αθλητικές μεταδόσεις για τo Σάββατο (11/1)

Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020 13:40 Γράφτηκε από τον

Αθλητικές μεταδόσεις για τo Σάββατο (11/1)

ΤΕΝΙΣ

08:00     WTA 2020, Brisbane International COSMOTE SPORT 6 HD

08:30     Ημιτελική φάση, ATP Cup Novasports 1HD

06:00     WTA 2020, Brisbane International COSMOTE SPORT 6 HD

ΛΟΥΤΖ

10:20     Παγκόσμιο Κύπελλο, Αλτενμπεργκ Eurosport 1

11:50     Παγκόσμιο Κύπελλο, Αλτενμπεργκ Eurosport 1

ΣΚΙ

10:50     Βαλ ντι Φιέμ Eurosport 2

11:20     Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος Eurosport 1

12:30     Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών Eurosport 1

14:15     Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος Eurosport 1

14:20     Βαλ ντι Φιέμ Eurosport 2

15:00     Δρέσδη Eurosport 2

16:40     Βαλ ντι Φιέμ Eurosport 1

ΔΙΑΘΛΟ

12:40     Ομπερχοφ Σκυταλοδρομία Γυναικών Eurosport 2

15:30     Ομπερχοφ | Σκυταλοδρομία Ανδρών Eurosport 1

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

14:30     Κρίσταλ Πάλας – Άρσεναλ, Premier League COSMOTE SPORT 1 HD

14:30     Μπρέντφορντ – ΚΠΡ, Championship Novasports 3HD

15:00     Νίκη Βόλου – Ιεράπετρα ΟΦ, Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League ΕΡΤ3

16:00     Κάλιαρι – Μίλαν, Serie A Novasports 2HD

17:00     Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νόριτς, Premier League COSMOTE SPORT 1 HD

17:00     Τσάρλτον – Γουέστ Μπρομ, Championship Novasports 5HD

17:15     Βόλος – Ξάνθη, Super League Novasports 1HD

18:30     Μπορντό – Λυών, Ligue 1 Novasports 3HD

19:00     Λάτσιο – Νάπολι, Serie A Novasports 4HD

19:30     Τότεναμ – Λίβερπουλ, Premier League COSMOTE SPORT 1 HD

19:30     ΑΕΛ – Αρης, Super League Novasports 2HD

20:00     Παναιτωλικός – Ατρόμητος, Super League ΕΡΤ Sports HD

21:00     Τουλούζ – Μπρεστ, Ligue 1 Novasports 3HD

21:45     Ιντερ – Αταλάντα, Serie A Novasports 1HD

22:30     Βιτόρια Σετούμπαλ – Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Primera Liga COSMOTE SPORT 2 HD

ΜΠΑΣΚΕΤ

15:30     Λάρισα – ΠΑΟΚ, EKO Basket League ΕΡΤ Play3

15:30     Ηφαιστος Λήμνου – Πανιώνιος, EKO Basket League ΕΡΤ Play2

15:30     Κολοσσός – ΑΕΚ, EKO Basket League ΕΡΤ Play1

15:45     Περιστέρι – Ρέθυμνο, EKO Basket League ΕΡΤ Play4

16:00     Λοκομοτίβ Κουμπάν – Νίζνι Νόβγκοροντ, VTB United League COSMOTE SPORT 4 HD

17:45     Aρης – ΓΣ Ηρακλής, Basket League ΕΡΤ Sports HD

19:00     Villanova Wildcats – Georgetown Hoyas, NCAA College Basketball FOX Sports

21:00     Xavier Musketeers – Creighton, NCAA College Basketball FOX Sports

00:00     Χιούστον Ρόκετς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς, NBA COSMOTE SPORT 4 HD

01:00     Τζόρτζια Τεκ – Oμπερν Τάιγκερς, NCAA COSMOTE SPORT 8 HD

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

18:10     Ισραήλ – Ελλάδα, EHF Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών ΕΡΤ3

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ