Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Πέμπτης

Πέμπτη, 12 Δεκεμβρίου 2019 09:37 Γράφτηκε από τον

Οι αναμετρήσεις για την φάση των ομίλων του Europa League αλλά και της Euroleague στο μπάσκετ ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής: 

14:45 

Σνούκερ: Home Nations Series
4η ημέρα - Γλασκώβη, Σκωτία
Eurosport 1

15:00
Τένις: Κύπελλο Ντιρίγια
Προημιτελικός
Eurosport 2

17:00
Τένις: Κύπελλο Ντιρίγια
Προημιτελικός
Eurosport 2

18:00
Βόλεϊ: Ολυμπιακός - Μόντενα
CEV Cup Ανδρών
Cosmote Sport 6

19:00
Τένις: Κύπελλο Ντιρίγια
Προημιτελικός
Eurosport 2

19:00
Μπάσκετ: Χίμκι - Άλμπα Βερολίνου
Ευρωλίγκα
Novasports 5

19:45
Μπάσκετ: Φενερμπαχτσέ - Αναντολού Εφές
Ευρωλίγκα
Novasports 3

19:55
Ποδόσφαιρο: Σταντάρ Λιέγης - Άρσεναλ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 3

19:55
Ποδόσφαιρο: Γιουρόπα Λιγκ λεπτό προς λεπτό
Φάση ομίλων
Cosmote Sport 1

19:55
Ποδόσφαιρο: Κλουζ - Σέλτικ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 8

19:55
Ποδόσφαιρο: ΑΠΟΕΛ - Σεβίλλη
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 2

19:55
Ποδόσφαιρο: Χετάφε - Κράσνονταρ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 5

19:55
Ποδόσφαιρο: Κοπεγχάγη - Μάλμε
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 7

19:55
Ποδόσφαιρο: Ρεν - Λάτσιο
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 9

19:55
Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Βιτόρια
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 4

20:00
Μπάσκετ: Ερυθρός Αστέρας - Μπασκόνια
Ευρωλίγκα
Novasports 4

20:45
Σνούκερ: Home Nations Series
4η ημέρα - Γλασκώβη, Σκωτία
Eurosport 1

21:00
Τένις: Κύπελλο Ντιρίγια
Προημιτελικός
Eurosport 2

21:05
Μπάσκετ: Μακάμπι Τελ Αβίβ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ευρωλίγκα
Novasports 1

21:30
Βόλεϊ: Τρεντίνο - Φενερμπαχτσέ
Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών
Cosmote Sport 6

22:00
Ποδόσφαιρο: Γουλβς - Μπεσίκτας
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 9

22:00
Ποδόσφαιρο: Λουντογκόρετς - Φερεντσβάρος
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 8

22:00
Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης - Ολυμπιακός
Ευρωλίγκα
Novasports 2

22:00
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Άλκμααρ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 2

22:00
Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ - Μπασακσεχίρ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 7

22:00
Ποδόσφαιρο: Ρόμα - ΒΑΚ Πέλετς
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 5

22:00
Ποδόσφαιρο: Ρέιντζερς - Γιουνγκ Μπόις
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 4

22:00
Ποδόσφαιρο: Πόρτο - Φέγενορντ
Γιουρόπα Λιγκ - Φάση ομίλων
Cosmote Sport 3

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Μηνάς Αλμπαντάκης

Τελευταία άρθρα από τον/την Μηνάς Αλμπαντάκης

Σχετικά Άρθρα