Κυριακή, 19 Ιανουαρίου 2020

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής

Κυριακή, 08 Δεκεμβρίου 2019 12:11 Γράφτηκε από τον

Φουλ αγωνιστική δράση σε πολλά σπορ περιλαμβάνει το μενού των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων της Κυριακής. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής: 

12:00
Τένις: Lyttos Beach ITF World Tour
Τελικός Απλού Ανδρών
Cosmote Sport 6

13:00
Χάντμπολ: ΠΑΟΚ - Αερωπός Έδεσσας
Κύπελλο Ελλάδος Ανδρών
ΕΡΤ Sports

13:00
Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ - Χετάφε
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 1

13:15
Ποδόσφαιρο: Φίτεσε - Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 2

13:30
Ποδόσφαιρο: Λέτσε - Τζένοα
Σέριε Α
Novasports 1

14:00
Ποδόσφαιρο: Γουέστ Μπρομ - Σουόνσι
Τσάμπιονσιπ
Novasports 5

14:30
Ποδόσφαιρο: Ρέγκενσμπουργκ - Ζανκτ Πάουλι
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 8

14:30
Τένις: Lyttos Beach ITF World Tour
Τελικός Διπλού Ανδρών
Cosmote Sport 6

15:00
Ποδόσφαιρο: Λαμία - ΟΦΗ
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports

15:00
Ποδόσφαιρο: Καβάλα - Ιωνικός
Football League
ΕΡΤ3

15:00
Ποδόσφαιρο: Μπέτις - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 5

15:00
Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα
Τελικοί - Γιορκ
Eurosport 2

16:00
Ποδόσφαιρο: Άστον Βίλα - Λέστερ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

16:00
Ποδόσφαιρο: Σασουόλο - Κάλιαρι
Σέριε Α
Novasports 3

16:00
Ποδόσφαιρο: ΣΠΑΛ - Μπρέσια
Σέριε Α
Novasports 4

16:00
Ποδόσφαιρο: Τορίνο - Φιορεντίνα
Σέριε Α
Novasports 1

16:30
Ποδόσφαιρο: Ουνιόν Βερολίνου - Κολονία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3

17:00
Ποδόσφαιρο: Βαγιαδολίδ - Ρεάλ Σοσιεδάδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

17:00
Μπάσκετ: Άρης - Πανιώνιος
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ3

17:15
Ποδόσφαιρο: Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 2

17:30
Ποδόσφαιρο: ΠΑΣ Γιάννινα - Δόξα Δράμας
Σούπερ Λίγκα 2
ΕΡΤ Sports

18:00
Βόλεϊ: Βολάλτο Καζέρτα - Μπέργκαμο
Σέριε Α Γυναικών
Cosmote Sport 8

18:30
Ποδόσφαιρο: Μπράιτον - Γουλβς
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

19:00
Ποδόσφαιρο: Σαμπντόρια - Πάρμα
Σέριε Α
Novasports 3

19:00
Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης - Πάντερμπορν
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3

19:30
Ποδόσφαιρο: Ατρόμητος - Άρης
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports

19:30
Ποδόσφαιρο: Λεγκανές - Θέλτα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

19:30
Ποδόσφαιρο: Βόλος - Παναθηναϊκός
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1

19:30
Μπάσκετ: Μανρέσα - Μπαρτσελόνα
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 5

20:45
Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα
Tελικοί - Γιορκ
Eurosport 2

21:45
Ποδόσφαιρο: Μπολόνια - Μίλαν
Σέριε Α
Novasports 2

22:00
Ποδόσφαιρο: Μαρσέιγ - Μπορντό
Λιγκ 1
Novasports 3

22:00
Ποδόσφαιρο: Μπελενένσες - Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 3

22:00
Μπάσκετ: Μπρούκλιν Νετς - Ντένβερ Νάγκετς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4

22:00
Ποδόσφαιρο: Οσασούνα - Σεβίλλη
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)