Τετάρτη, 29 Ιανουαρίου 2020

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (7/12)

Σάββατο, 07 Δεκεμβρίου 2019 10:50 Γράφτηκε από τον

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα Σάββατο.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα 

 

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
14:00 Ανόβερο – Αουε, Γερμανικό Bundesliga COSMOTE SPORT 8 HD
14:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Εσπανιόλ, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD
14:30 Έβερτον – Τσέλσι, Premier League COSMOTE SPORT 1 HD
14:30 Χάντερσφιλντ – Λιντς, Championship Novasports 2HD
15:00 Καλαμάτα ΠΣ – Τρίκαλα AO, Football League ΕΡΤ3
16:00 Αταλάντα – Βερόνα, Serie A’ Novasports 1HD
16:30 Φράιμπουργκ – Βόλφσμπουργκ, Bundesliga COSMOTE SPORT 9 HD
16:30 Λειψία – Χόφενχαϊμ, Bundesliga COSMOTE SPORT 8 HD
16:30 Ντόρτμουντ – Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga COSMOTE SPORT 6 HD
16:30 Γκλάντμπαχ – Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD
17:00 Γρανάδα – Αλαβές, La Liga COSMOTE SPORT 5 HD
17:00 Μπόρνμουθ – Λίβερπουλ, Premier League COSMOTE SPORT 2 HD
17:00 Σέφιλντ Γουέν. – Μπρέντφορντ, Championship Novasports 4HD
18:00 ΠΑΟΚ – Ξάνθη, Super League PAOK TV
18:30 Μονπελιέ – Παρί Σεν Ζερμέν, Ligue 1 Novasports 3HD
19:00 Ουντινέζε – Νάπολι, Serie A’ Novasports 1HD
19:30 Λεβερκούζεν – Σάλκε, Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD
19:30 Μάντσεστερ Σίτι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League COSMOTE SPORT 1 HD
19:30 Λεβάντε – Βαλένθια, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD
19:30 ΑΕΚ – Πανιώνιος, Super League Novasports 2HD
20:00 Παναιτωλικός – Ολυμπιακός, Super League ΕΡΤ Sports HD
20:45 Αϊντχόφεν – Φορτούνα Σιτάρντ, Eredivisie Novasports 4HD
21:00 Στρασβούργο – Τουλούζ, Ligue 1 Novasports 3HD
21:45 Λάτσιο – Γιουβέντους, Serie A’ Novasports 1HD

ΜΠΑΣΚΕΤ
15:30 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ, EKO Basket League ΕΡΤ Play1
15:45 Ιωνικός – Περιστέρι, EKO Basket League ΕΡΤ Play2
15:45 Λάρισα – Ρέθυμνο, EKO Basket League ΕΡΤ Play4
15:45 Κολοσσός – Ηρακλής, EKO Basket League ΕΡΤ Play3
16:00 NCAA College Gameday Ε17, ΠΡΕΜΙΕΡΑ FOX Sports
17:00 Ούνικς Καζάν – Ζιελόνα Γκόρα, VTB United League COSMOTE SPORT 4 HD
17:45 Προμηθέας Πάτρας – Λαύριο Megabolt, Basket League ΕΡΤ Sports HD
19:00 Τόφας – Καρσίγιακα, TBF Basketball Super League COSMOTE SPORT 8 HD
21:00 Ντάλας Μάβερικς – Νιου Oρλεανς Πέλικανς, NBA COSMOTE SPORT 4 HD
21:30 Μάλαγα – Γκραν Κανάρια, ACB Ισπανίας COSMOTE SPORT 6 HD
22:00 Βιλανόβα Γουάιλντκατς – Σεντ Τζόζεφ, NCAA COSMOTE SPORT 8 HD

ΜΑΧΗΤΙΚΑ
20:00 Ντίλιαν Γουάιτ – Μάριους Γουάχ, Boxing COSMOTE SPORT 7 HD
21:00 Αλεξάντερ Ποβέτκιν – Μάικλ Χάντερ, Boxing 2019 COSMOTE SPORT 7 HD
22:00 Μπαρτσελόνα – Μαγιόρκα, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD
22:45 Άντι Ρουίζ Τζούνιορ – Άντονι Τζόσουα 2, WBA, IBF, WBO Heavyweight World Championship COSMOTE SPORT 7 HD
04:00 UFC Fight Night, Πολεμικές Τέχνες: UFC Fight Night COSMOTE SPORT 7 HD

 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)