Κυριακή, 08 Δεκεμβρίου 2019

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής

Κυριακή, 10 Νοεμβρίου 2019 09:09 Γράφτηκε από τον

Πλούσια αθλητική δράση σε πολλά σπορ περιλαμβάνει το σημερινό μενού των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας. 

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής έχει ως εξής: 

08:00
Στίβος: 37ος Μαραθώνιος Αθήνας
ΕΡΤ Sports

09:00
Τένις: Αυστραλία - Γαλλία
Fed Cup
Cosmote Sport 7

13:00
Ποδόσφαιρο: Μαγιόρκα - Βιγιαρεάλ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

13:00
Xάντμπολ: Δράμα - Α.Ο. Φαίακας
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Sports

13:15
Ποδόσφαιρο: Άγιαξ - Ουτρέχτη
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 3

13:30
Ποδόσφαιρο: Κάλιαρι - Φιορεντίνα
Σέριε Α
Novasports 2

13:30
Μπάσκετ: Ομπραντόιρο - Μπασκόνια
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 4

14:00
Ποδόσφαιρο: Κάρντιφ - Μπρίστολ Σίτι
Τσάμπιονσιπ
Novasports 4

14:15
Μπάσκετ: Φενερμπαχτσέ - Μπεσίκτας
Σούπερ Λιγκ Τουρκίας
Cosmote Sport 5

14:30
Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ - Βέρντερ Βρέμης
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3

14:30
Ποδόσφαιρο: Νυρεμβέργη - Αρμίνια Μπίλεφελντ
Mπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 8

14:45
Ποδόσφαιρο: Απόλλων Πόντου - Πλατανιάς
Σούπερ Λίγκα 2
ΕΡΤ Sports

15:00
Ποδόσφαιρο: Άρης - Αστέρας Τρίπολης
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1

15:00
Ποδόσφαιρο: Αιγάλεω - Ιωνικός
Football League
ΕΡΤ3

15:00
Ποδόσφαιρο: Αθλέτικ Μπιλμπάο - Λεβάντε
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 9

15:30
Ποδόσφαιρο: Βίλεμ - Αϊντχόφεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 3

16:00
Ποδόσφαιρο: Ουντινέζε - ΣΠΑΛ
Σέριε Α
Novasports 24

16:00
Ποδόσφαιρο: Λάτσιο - Λέτσε
Σέριε Α
Novasports 5

16:00
Ποδόσφαιρο: Γουλβς - Άστον Βίλα
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 7

16:00
Τένις: Τζόκοβιτς - Μπερετίνι
Nitto ATP Finals 2019 - Λονδίνο
Cosmote Sport 6

16:00
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπράιτον
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 2

16:00
Ποδόσφαιρο: Σαμπντόρια - Αταλάντα
Σέριε Α
Novasports 4

16:25
Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο
3η ημέρα - Γλασκώβη
Eurosport 2

16:30
Μπάσκετ: Γκαζιαντέπ - Αναντολού Εφές
Σούπερ Λιγκ Τουρκίας
Cosmote Sport 4

16:30
Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ - Μπάγερ Λεβερκούζεν
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3

17:00
Ποδόσφαιρο: Ξάνθη - Πανιώνιος
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports

17:00
Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ - Γκέπινγκεν
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8

17:00
Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης - Εσπανιόλ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 5

17:15
Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Ατρόμητος
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 2

17:15
Μπάσκετ: Προμηθέας Πατρών - Παναθηναϊκός
Κύπελλο Ελλάδας
ΕΡΤ1

18:00
Μπάσκετ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Λοκομοτίβ Κουμπάν
VTB United League
Cosmote Sport 9

18:05
Ποδόσφαιρο: Μονπελιέ - Τουλούζ
Λιγκ 1
Novasports 3

18:30
Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Σίτι
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

19:00
Ποδόσφαιρο: Φράιμπουργκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3

19:00
Ποδόσφαιρο: Πάρμα - Ρόμα
Σέριε Α
Novasports 4

19:30
Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1

19:30
Ποδόσφαιρο: Χετάφε - Οσασούνα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

19:30
Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης - Μάλαγα
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 7

19:30
Βόλεϊ: Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Α1 Γυναικών
ΕΡΤ Sports

20:00
Χάντμπολ: Κίελο - Πόρτο
Τσάμπιονς Λιγκ
Cosmote Sport 8

20:30
Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισσαβώνας - Μπελενένσες
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 9

21:30
Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
ISM Raceway
Cosmote Sport 7

21:45
Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Μίλαν
Σέριε Α
Novasports 2

22:00
Ποδόσφαιρο: Μαρσέιγ - Λυών
Λιγκ 1
Novasports 3

22:00
Τένις: Φέντερερ - Τιέμ
Nitto ATP Finals 2019 - Λονδίνο
Cosmote Sport 6

22:00
Ποδόσφαιρο: Μπέτις - Σεβίλλη
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

22:30
Μπάσκετ: Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Ντένβερ Νάγκετς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4

23:00
Ποδόσφαιρο: Μποαβίστα - Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 3

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)