Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου

Σάββατο, 09 Νοεμβρίου 2019 09:10 Γράφτηκε από τον

Πλούσια αθλητική δράση σε πολλά αθλήματα περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων του Σαββάτου: 

12:30 

Στίβος: 37ος Μαραθώνιος Αθήνας
Τελετή Έναρξης
ΕΡΤ Sports

14:00
Πόλο: Γλυφάδα - Υδραϊκός
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Sports

14:00
Ποδόσφαιρο: Κίελο - Αμβούργο
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 8

14:00
Ποδόσφαιρο: Αλαβές - Βαγιαδολίδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

14:30
Ποδόσφαιρο: Νότιγχαμ Φόρεστ - Ντέρμπι
Tσάμπιονσιπ
Νοvasports 1

14:30
Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Κρίσταλ Πάλας
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

15:00
Ποδόσφαιρο: Τρίκαλα - Βέροια
Football League
ΕΡΤ3

16:00
Ποδόσφαιρο: Μπρέσια - Τορίνο
Σέριε Α
Νοvasports 2

16:30
Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου - Λειψία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3

16:30
Ποδόσφαιρο: Σάλκε - Φορτούνα Ντίσελντορφ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 7

16:30
Ποδόσφαιρο: Πάντερμπορν - Άουγκσμπουργκ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 9

16:30
Ποδόσφαιρο: Μάιντς - Ουνιόν Βερολίνου
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8

17:00
Στίβος: 37ος Μαραθώνιος Αθήνας
ΕΡΤ Sports

17:00
Ποδόσφαιρο: Πρέστον - Χάντερσφιλντ
Τσάμπιονσιπ
Νοvasports 3

17:00
Μπάσκετ: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ
Κύπελλο Ελλάδος
ΕΡΤ3

17:00
Ποδόσφαιρο: Βαλένθια - Γρανάδα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

17:15
Ποδόσφαιρο: Βόλος - Παναιτωλικός
Σούπερ Λίγκα 1
Νοvasports 1

18:00
Μπάσκετ: ΑΕΚ - Ρέθυμνο
Κύπελλο Ελλάδος
ΕΡΤ Sports

18:30
Ποδόσφαιρο: Μπρεστ - Παρί Σεν Ζερμέν
Λιγκ 1
Νοvasports 4

19:00
Ποδόσφαιρο: Ίντερ - Ελλάς Βερόνα
Σέριε Α
Νοvasports 3

19:30
Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ - Ρεάλ Μαδρίτης
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 3

19:30
Ποδόσφαιρο: ΟΦΗ - ΠΑΟΚ
Σούπερ Λίγκα 1
Νοvasports 2

19:30
Ποδόσφαιρο: Λέστερ - Άρσεναλ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 2

19:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου - Μπορούσια Ντόρτμουντ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 1

20:00
Ποδόσφαιρο: Σάντα Κλάρα - Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 8

20:00
Μπάσκετ: Περιστέρι - Ήφαιστος Λήμνου
Κύπελλο Ελλάδος
ΕΡΤ Sports

20:25
Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο
2η ημέρα - Γλασκώβη
Eurosport 1

21:30
Βόλεϊ: Μπρέσια - Κάζαλματζορε
Σέριε Α Γυναικών
Cosmote Sport 9

21:45
Ποδόσφαιρο: Νάπολι - Τζένοα
Σέριε Α
Νοvasports 1

22:00
Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα - Θέλτα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

22:00
Τένις: Next Gen ATP Finals
Τελικός
Cosmote Sport 6

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)