Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής

Κυριακή, 08 Σεπτεμβρίου 2019 09:01 Γράφτηκε από τον

Πλούσια δράση από τα προκριματικά του EURO 2020, σημαντικά παιχνίδια από το Μουντομπάσκετ της Κίνας, αλλά και άλλα διάφορα σπορ περιλαμβάνει το μενού των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής. 

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας έχει ως εξής: 

09:05 

Ράγκμπι: Πάνθερς - Νάιτς
NRL
FOX Sports

10:00
Mηχανοκίνητα: Red Bull Air Race World Championship
Σίμπα, Ιαπωνία
Cosmote Sport 5

10:15
Κωπηλασία: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ23
Ιωάννινα
EPT Play3

11:00
Μπάσκετ: Ακτή Ελεφαντοστού - Ν. Κορέα
Παγκόσμιο Κύπελλο
EPT Play1

11:00
Μπάσκετ: Βενεζουέλα - Ρωσία
Παγκόσμιο Κύπελλο
ΕΡΤ Sports

11:00
Μπάσκετ: Τυνησία - Ανγκόλα
Παγκόσμιο Κύπελλο
EPT Play2

11:30
Μπάσκετ: Πουέρτο Ρίκο - Ιταλία
Παγκόσμιο Κύπελλο
ΕΡΤ2

12:55
Μηχανοκίνητα: Porsche Carrera Cup
Ιταλία
Eurosport 1

13:00
Μότοκρος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Τουρκία
Eurosport 2

13:55
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ισπανίας
15ο ετάπ
Eurosport 1

14:00
Μότοκρος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Τουρκία
Eurosport 2

14:30
Χάντμπολ: Γκέπινγκεν - Φούξε Βερολίνου
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 7

14:45
Beach Soccer: Euro League
Πλέι οφ - Πορτογαλία
Cosmote Sport 9

15:00
Μπάσκετ: Ιράν - Φιλιππίνες
Παγκόσμιο Κύπελλο
EPT Play1

15:00
Μπάσκετ: Κίνα - Νιγηρία
Παγκόσμιο Κύπελλο
ΕΡΤ3

15:00
Μπάσκετ: Πολωνία - Αργεντινή
Παγκόσμιο Κύπελλο
ΕΡΤ2

15:30
Μπάσκετ: Ισπανία - Σερβία
Παγκόσμιο Κύπελλο
ΕΡΤ Sports

15:30
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Βρετανίας
2ο ετάπ
Eurosport 2

15:50
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Ιταλίας
Αγώνας
ΕΡΤ1

16:00
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Ιταλίας
Αγώνας
Cosmote Sport 5

16:00
Ποδόσφαιρο: Αρμενία - Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 2

16:15
Beach Soccer: Euro League
Πλέι οφ - Πορτογαλία
Cosmote Sport 9

17:00
Μότοκρος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Τουρκία
Eurosport 2

18:30
Σούπερμπαϊκ: Βρετανικό Πρωτάθλημα
2ος αγώνας
Eurosport 2

18:45
Beach Soccer: Euro League
Super Finals - Μικρός τελικός - Πορτογαλία
Cosmote Sport 9

18:50
Beach Volley: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIVB
3η θέση γυναικών - Ρώμη, Ιταλία
Cosmote Sport 6

19:00
Ποδόσφαιρο: Ελβετία - Γιβραλτάρ
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 3

19:00
Ποδόσφαιρο: Γεωργία - Δανία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 2

19:00
Ποδόσφαιρο: Ρουμανία - Μάλτα
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 8

19:30
Βόλεϊ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών
Τελικός
ΕΡΤ Sports

20:00
Τένις: Αμερικάνικο Όπεν
Τελικός διπλού γυναικών - Νέα Υόρκη
Eurosport 1

20:00
Beach Soccer: Euro League
Super Finals - Τελικός - Πορτογαλία
Cosmote Sport 9

20:05
Beach Volley: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIVB
3η θέση ανδρών - Ρώμη, Ιταλία
Cosmote Sport 6

21:00
Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
Indianapolis Big Machine Vodka 400 - Brickyard
Cosmote Sport 7

21:20
Beach Volley: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIVB
Τελικός γυναικών - Ρώμη, Ιταλία
Cosmote Sport 6

21:45
Ποδόσφαιρο: Σουηδία - Νορβηγία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 8

21:45
Ποδόσφαιρο: Ελλάδα - Λιχτενστάιν
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 1

21:45
Ποδόσφαιρο: Ελλάδα - Λιχτενστάιν
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Open TV

21:45
Ποδόσφαιρο: Ισπανία - Νήσοι Φερόε
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 3

21:45
Ποδόσφαιρο: Φινλανδία - Ιταλία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 2

22:35
Beach Volley: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIVB
Ρώμη, Ιταλία
Cosmote Sport 6

23:00
Μπάσκετ: Λ.Α. Σπαρκς - Μινεσότα Λινξ
WNBA
Cosmote Sport 4

23:00
Τένις: Μεντβέντεβ - Ναδάλ
Αμερικάνικο Όπεν - Τελικός - Νέα Υόρκη
Eurosport 1

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)