ΕΚΑΣΚ: Oι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

07 Δεκ 2018

Γνωστοποιήθηκαν οι διαιτητές των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ, για το Σαββατοκύριακο 8-9/12/

 

Αναλυτικά:
09-12-2018 19:00       Κλαδισός         Εφήβων           Καμπίτσης Μιχάλης    Δημητρουλάκης Μανώλης

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

09-12-2018 18:00       Αλικαρνασσός Εφήβων           Τσίγκου Μαρία           Κατσούγκρης Τιμολέων

ΑΣΚΗΣΗ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

09-12-2018 17:00       Κλαδισός         Κορασίδων      Κώτσου Λία     Κουλιεράκη Χρύσα

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

09-12-2018 17:00       Ρέθυμνο          Παίδων            Θεοδωράκης Στάθης  Νικολιδάκη Θεοδώρα

09-12-2018 17:00       Αρκαλοχώρι    Εφήβων           Στιβακτάκης Γιάννης   Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

09-12-2018 17:00       Ιεράπετρα      Εφήβων           Καρανικόλα Έλενα     Πολυχρονάκης Άρης

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

09-12-2018 16:00       Αλικαρνασσός Παίδων            Τσίγκου Μαρία           Κατσούγκρης Τιμολέων

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – Ο.Φ.Σ ΧΑΝΙΩΝ

09-12-2018 15:00       Άγιος Νικόλαος           Εφήβων           Ξενάκης Μιχάλης        Τσικριτσάκη Βασιλική

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

09-12-2018 15:00       Κλαδισός         Παίδων            Χριστινάκης Νώντας   Τσεκούρας Βαγγέλης

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – XANIA BC

09-12-2018 15:00       Ρέθυμνο          Κορασίδων      Λόλι Ενδρίν     Σταμάτης Χρήστος

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

09-12-2018 15:00       Χερσόνησος     Κορασίδων      Χιωτάκης Νίκος           Μαρκάκης Γιώργος

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

09-12-2018 14:00       Λίντο   Εφήβων           Καρανικόλα Ρένα       Καλαϊτζάκη Βασιλική

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

09-12-2018 14:00       Αλικαρνασσός Εφήβων           Τσαϊρίδης Νίκος          Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

09-12-2018 14:00       Αρχάνες          Παίδων            Στιβακτάκης Γιάννης   Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

09-12-2018 13:00       Χερσόνησος     Κορασίδων      Χιωτάκης Νίκος           Μαρκάκης Γιώργος

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

09-12-2018 12:00       Αλικαρνασσός Παίδων            Τσαϊρίδης Νίκος          Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

09-12-2018 11:00       Β.Α.Κ   Παίδων            Χαλαμπαλάκης Μηνάς           Κατσιέρης Βασίλης

ΟΦΗ 2 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

09-12-2018 10:00       Αλικαρνασσός Εφήβων           Σκανδαλάκης Νίκος    Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

08-12-2018 20:00       Αλικαρνασσός Ανδρών            Μαραγκάκης Ανδρέας            Τσικριτσάκη Βασιλική

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

08-12-2018 20:00       Ρέθυμνο          Παίδων            Λόλι Ενδρίν     Σταμάτης Χρήστος

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

08-12-2018 19:30       Χερσόνησος     Παίδων            Μαρκοδημητράκης Γιάννης   Κατσούγκρης Τιμολέων

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

08-12-2018 19:00       Κλαδισός         Ανδρών            Κώτσου Λία     Αρτεμάκη Δόμνα

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

08-12-2018 18:00       Λίντο   Ανδρών            Μπανασάκης Θοδωρής          Τσίγκου Μαρία

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

08-12-2018 18:00       Ρέθυμνο          Ανδρών            Θεοδωράκης Στάθης  Μπουζουνιεράκης Κώστας

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

08-12-2018 17:00       Ακρωτήρι         Ανδρών            Ξυλάς Δημήτρης         Κουλιεράκη Χρύσα

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

08-12-2018 16:00       Αλικαρνασσός Ανδρών            Καρανικόλα Έλενα     Σκανδαλάκης Νίκος

ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

08-12-2018 16:00       Ρέθυμνο          Παίδων            Μπουζουνιεράκης Κώστας     Νικολιδάκη Θεοδώρα

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

08-12-2018 15:00       Σητεία Παίδων            Βαρελτζή Αργυρώ       Βαλούρδος Μιχάλης

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

08-12-2018 13:00       Χανίων Παίδων            Σταυρουλάκης Μανώλης       Δημητρόπουλος Κώστας

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

08-12-2018 11:00       Λίντο   Παίδων            Μακρής Παναγιώτης  Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

08-12-2018 09:00       Λίντο   Παίδων            Μαρκάκης Γιώργος     Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

News & Life: 

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Sport: 

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Marketing: 

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Τηλέφωνο: +30 2810 300 265