Ο Μπλάνας στο Αχαρναϊκός-ΟΦΗ

Ο Μπλάνας στο Αχαρναϊκός-ΟΦΗ Κύριο

Τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στις αναμετρήσεις της 10ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής ανακοίνωσε την Τετάρτη (11/1) η ΚΕΔ.

Στην αναμέτρηση του πρωτοπόρου Απόλλωνα Σμύρνης με την Καλλονή «άρχων» του αγώνα ορίστηκε ο Παναγιώτης Κακριδής, του Συνδέσμου Κορινθίας.

Όσον αφορά το ματς των Σερρών ανάμεσα σε Πανσερραϊκό και Λαμία, διαιτητής θα είναι ο Αγησίλαος Μπουμαρσόπουλος του Συνδέσμου Λάρισας, ενώ σε αυτό του Αχαρναϊκού Αστέρα με τον ΟΦΗ ο Γεώργιος Μπλάνας του Συνδέσμου Μεσσηνίας.

Αναλυτικά:

Σάββατο 14/1

15:00 Αγροτικός Αστέρας - Άρης

Διαιτητής: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Ηλίας Νατσιούλας (Λάρισας), Γεώργιος Αναστασίου (Λάρισας)

4ος: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)

Κυριακή 15/1

14:00 Αναγέννηση Καρδίτσας - Χανιά

Διαιτητής: Δημήτριος Καρατέρπος (Κοζάνης)

Βοηθοί: Χρήστος Τζιαμπάσης (Κοζάνης), Θεόδωρος Τζιουβάρας (Κοζάνης)

4ος: Παναγιώτης Συμεωνίδης (Πιερίας)

15:00 Καλλονή - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Παναγιώτης Κακριδής (Κορινθίας)

Βοηθοί: Χρήστος Πυργάκης (Κορινθίας), Παντελής Σπουρόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Ευάγγελος Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)

15:00 Αχαρναϊκός - ΟΦΗ

Διαιτητής: Γεώργιος Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Βοηθοί: Γεώργιος Παλαμίδας (Λακωνίας), Ισίδωρος Αρμακόλας (Κυκλάδων)

4ος: Κώστας Αντωνίου (Αθηνών)

15:00 Κισσαμικός - Πανελευσινιακός

Διαιτητής: Ιωάννης Μουρτζάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Παναγιώτης Κορτέσης (Αθηνών), Ιωάννης Κοκμοτός (Ρεθύμνου)

4ος: Μάριος Βισκαδούρος (Ηρακλείου)

15:00 Πανσερραϊκός - Λαμία

Διαιτητής: Αγησίλαος Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Αλέξανδρος Γρεβένης (Χαλκιδικής), Αχιλλέας Νίκζας (Λάρισας)

4ος: Νικόλαος Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

15:00 Αιγινιακός - Τρίκαλα

Διαιτητής: Χρήστος Μήτσιος (Ηπείρου)

Βοηθοί: Ελευθέριος Καραλής (Ηπείρου), Βασίλειος Μωυισιάδης (Γρεβενών)

4ος: Κωνσταντίνος Τσετσίλας (Γρεβενών)

15:00 Παναιγιάλειος - Πανθρακικός

Διαιτητής: Χρήστος Κούλης (Ηλείας)

Βοηθοί: Δημήτριος Σεφέρης (Κορινθίας), Γεώργιος Σταματάκος (Λακωνίας)

4ος: Δημήτριος Γκοβέσης (Αρκαδίας)

15:00 Καλλιθέα - Σπάρτη

Διαιτητής: Γεώργιος Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

Βοηθοί: Νικόλαος Σοφός (Βοιωτίας), Βασίλειος Παγουράς (Βοιωτίας)

4ος: Σπυρίδων Σταθόπουλος (Δυτικής Αττικής)